HAKKIMIZDA

ALMODEM ÇELİK YAPI uzun yıllara dayanan deneyimi ve süregelen başarısı ile günümüzün en önemli rekabet faktörü olan müşteri memnuniyetini sahip olduğu iş kalitesine borçludur. Küresel ekonominin en çağdaş ve ileri şirketleriyle iş yapmanın sorumluluğu ile yoluna devam eden ALMODEM, müşterilerine verdiği kalite güvencesini daima en değerli sermayesi olarak görmektedir.

Müşteri memnuniyetinin olmaz ise olmazı olan ürün kalitesinin şirketin başarısı için en belirleyici faktör olduğunun bilinci ile tüm ürünlerimizde maliyet artışı oluşturmadan kaliteyi sürekli yükseltmek ve müşterilerimize uluslararası düzeyde kabul görmüş standartlarda ürün sunmak, yasal düzenlemelere uygun, çevreye ve sağlığa zarar vermeyecek şekilde faaliyetlerimizi yürütmek, tüm süreçlerde kurumsal vatandaşlık anlayışıyla hareket etmek, sektördeki tüm değişkenlikleri, yeni teknolojileri ve gelişmeleri devamlı takip edip süreçlere adapte olmak.

İnsana değer politikasından yola çıkarak, Çalışanlarımıza sağlık, emniyet ve çevre mevzuatlarına uygun güvenilir bir çalışma ortamı sağlamak.

VİZYONUMUZ

Yurt içinde ve yurt dışında gerçekleştirecek olduğumuz projelerde kaliteli imalat ve zamanında teslim prensiplerimizden hiç taviz vermeden üretim yapmaya devam etmek.

Alıcısına da kazandıracak fiyat üzerinden pazarlama yaparak yatırımcılarımıza değer üretmek. Satış ve teslim sonrası müşteri memnuniyet oranımızı en yüksek seviyede tutarak markalaşma sürecini planlamak, yürütmek, geliştirmek ve sürekli iyileştirmek.Tüm bunların paralelinde, sektöre her konuda öncülük eden bir kurum olmaktır.

MİSYONUMUZ

Sektörde kaliteli iş yaparak bilinir olmayı, çok reklam vererek bilinir olmaya tercih ediyoruz. Kaliteli iş hedefimizi; projelendirme, satış ve pazarlama, imalat, teslimat, teslim sonrası garanti ve son olarak müşteri teknik destek hizmetine kadarki süreçleri birbiri ile bağlantılı ve minimum sorun hedefi ile planlayarak belirliyoruz.

Projelerimizin tamamında en yenilikçi ve en teknolojik ürünleri, kültürümüzün ve geleneklerimizin değerleri ile birleştiriyor, örnek gösterilen, sektöre öncülük yapacak yaşanabilir projeler üretiyoruz. Bütün olarak bakıldığında bu duruşumuzun gereği olarak “gerçek bir marka olmanın tek yolunun, eksiksiz ve gerçek bir müşteri memnuniyeti sağlamak ve mükemmeli yakalamak” olduğuna inanıyoruz.

NEREDEYİZ?